hapiky

Česko je opravdu výjimečný stát. Je nový ministr Havlíček hochštapler, který umí vše, nebo už Ano nemá odkud brát?

Na Haška ale nemá!

Nejlepší odpověď
elkon

Nechytej se každé kraviny a používej taky hlavu.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ne, jen zjistili, že na dopravě vymejšlej koniny a všechno jim trvá dlouho, tak je zrušili >>> došlo ke sloučení ministerstev …

anonym

ANO momentálně skutečně nemá odkud brát. Nikdo nechce dělat ministra ve vládě kde se na něj chvíli bude řvát a pak jej Babiš hodí s ostudou přes palubu. Dochází mu lidi obecně, bez ohledu na to že ministr si vyhazov za předraženou zakázku s eshopem dopravních známek vyhazov objektivně zasloužil.

Kajoch

Zklidni hormon a nech věci plynout.Uvidíme.

hapiky

Kajoch: Nesnáším tyhle odpovědi, když se někdo, kdo nemá svůj ani žádný názor, dělá chytrým. Uvidíme? Uvidíme je blbý kec toho, kdo by chtěl být chytrý, ale nemá co říci, říci něco konkrétního.