ModráHouska

Česko a Rusko:)

Potřebovala bych pomoct :) Nevíte náhodou co má Rusko a Česko společného? Mám zatím pár informací:evro­pa,hokej,vano­ce,velikonoce, rasa a barvy vlajky.
Bylo by fajn taky něco z historie, hledám i nadále, ale moc bych byla ráda, kdyby jste mi pomohli:) Díky

Nejlepší odpověď
Nerevarin

1945 Osvobození Rudou armádou
1968 Okupace Československa společně s dalšími zeměmi sovětského svazu
1991 Odchod sovětských vojsk

  • dodávají nám plyn
  • za minulého režimu si vysoce postavení rusové oblíbili Karlovi Vary kvůli zdejším lázním a pravděpodobně je tím zachránili, protože se uvažovalo o jejich zrušení.

V Karlových Varech mají doposud velký vliv

  • společně s němcema patří k nejběžnějším turistům v ČR a tedy k turistům, co tu nechávají největší peníze
  • bohužel, drápky má zde zarytá i ruská mafie

Další odpovědi
mosoj

Nechci ti do toho kecat, ale vánoce ne. Pravoslavná církev je slaví až po Novém roce !
Doplňuji:
Vyhledej si československé legie v Rusku !

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C4%8Ces­koslovensk%C3%A9_le­gie

anonym

Karlovy Vary.

huxa

V rusku neni ježíšek, ale děda mráz, takže vánoce ne.
Co třeba minulost?

Bro

Především, co lidé často zapomínají, je to náš slovanský bratr. Také jako jediný stát nesouhlasil s Mnichovskou dohodou, kterou podepsala Francie, Anglie…jenž nám měla odebrat pohraničí (sudety) a následně jej ponechat Německu

mosoj

Dotaz zní na Rusko a ne na SSSR !!!!!!!

mosoj

Nebo upřesni otázku !!!