led

Českí vojaci v zahraničných misiách

Nerozumiem vyjadreniu pri schvaľovaní v Senáte ČR o posilení čekého kontingentu do Afganistánu o vplyve tejto misie na bezpečnosť ČR.
Nie som vojak, som len obyčajná žena, matka, čo chceli tou bezpečnosťou povedať?
PS. neviem kam túto otázku zaradiť, do cestovania?, zákony?, rodina?…

Nejlepší odpověď
quentos

máte pravdu, asi roupama nevěděli, čím si to zdůvodnit… kdyby aspoň řekli „na bezpečnost Východu“… i když i tak by se to dalo „nechápat “

Další odpovědi
anonym

když pomůžeme my jim tak si třeba v Afganistánu koupí mapu a najdou malinkatou zemi Česko a pomůžou pak oni nám,nebo třeba má náš stát nějaké tajné fondy a peníze na rozhazování,tak co bysme nepomohli někomu kdo ani neví že nějací češi vůbec existují,já bych tu otázku zařadila do rubriky:volný čas a hobby

hanulka11

To my opravdu těžko pochopíme , faktem je čísla vojákú nasazených v misích se bude snižovat.

Plán je především výrazem naší odpovědnosti vůči postavení České republiky ve světě a vůči její bezpečnosti," řekl dnes v Senátu ministr obrany Alexandr Vondra