autacek

Česká pošta prý nabídne své volné kapacity k doručování jídla.Bude to opět dvojrychlostni způsob, buď pozítří, či vůbec?

A podotázka, kde se ty volné kapacity vezmou, když již teď doručování tak, jak by mělo, nefunguje?

https://www.go­ogle.com/amp/s/e­urozpravy.cz/am­p/domaci/verej­na-sprava/ceska-posta-nabidne-statu-sve-volne-kapacity-pro-dorucovani-potravin.a06d380f

Odpovědi
Dochy

Mno… ve čtvrtek měla žena ve schránce lístek na dop. dopis. Přestože jsme byli celý den doma a zvonek funguje. V pátek jsem potkal u schránky pošťačku, předala mi lístek na zásilku, ptal jsem se jestli to nemá ssebou a prý ne, prý teď nic osobně nedoručují a vlastně se mnou ani nemluví, protože bych ji mohl nakazit…

Takže jsem šel nakazit pošťačky na poštu.

Tak už vidím ty důchodce… Jak je po 14 dnech najdou kost a kůže, s trochou štěstí živé a ve schránce budou mít 14 lístečků že si oběd maj vyzvednout na poště do 10 dnů…

zjentek

A to jako způsobem „doprava zdarma“? o;

Mc Merkurion

… nabízet můžeš cokoli, ale pochybuju, že pošta by byla schopná před expirací doručit i blbou konzervu …