C-system

Ceska Posta dobirka

Prosim o informaci v ct 15.7 jsem na zaklade inzeratu ktery jsem mel na avizo.cz kde jsem prodaval mobilni telefon a zajemce ho chtel na dobirku tak jsem ho v ten ctvrtek odeslal a do dnes neni nic ani penize ani telefon,jak dlouho to trva mezi Ostravau A Prahou
Doplňuji:
dekuji za info

Nejlepší odpověď
kropitko

Záleží na tom,kdy si ho dotyčný vyzvedne…Pokud si ho už vyzvedl(na poště již jistě je),tak by Vám složenka s penězi měla přijít nejpozději do 5 dnů. Mám to z vlastní zkušenosti. Ještě kouknu na net,jak je to přesně ze zákona.
Doplňuji:
Zajímá Vás, kde se právě nachází Vaše zásilka? Zda už byla doručena adresátovi, je uložena k vyzvednutí na poště, nebo jestli si ji neodmítl převzít?

Tak se koukněte na tento odkaz,pouze zadáte podací číslo zásilky a dozvíte se,co se děje.

http://www.cpos­t.cz/cz/nastro­je/sledovani-zasilky.php

Další odpovědi
ReHu

Na poště může balíček ležet i 2 týdny. Záleží na tom, kdy ho dotyčný vyzvedne. Po vyzvednutí a zaplacení to trvá 2–3 dny.