Allyxxx

Pojedeme se třídou na exkurzi do ČNB. Nevíte, zda můžu mít v uších náušnice? Nemohu je totiž vyndat?

Česká národní banka – piercing

Máme jet se třídou na exkurzi do ČNB a chtěla bych se zeptat, jestli tam můžu mít náušnice, protože jsem byla nedávno na piercingu a nemůžu je vyndat. Učitelka totiž říkala že si vše kovové máme nechat v batohu. Děkuju

Nejlepší odpověď
Edison

Zřejmě půjde o bezpečnostní kontrolu – průchod detektorem kovů. Nedělej si starosti, tyhle drobnosti to neddtekuje a i kdyby, tak to prověří ochranka s ručním detektorem, kde se zjistí, co konkrétně to je a oni sami vyhodnotěj míru nebezpečnosti, což tohle určitě problém nebude.

Další odpovědi
led

Pokiaľ z piercingu vyberiete zabudovanú mikrokameru, alebo zdroj rušenie IT (o pracovníkoch nepíšem) tak po kontrole ručným detektorom vás dnu pustia. Dobré je na to bezpečnostných pravoníkov vopred upozorniť.
Nerobte si problémy, tie detektory niekedy avizujú naozaj všetko dokoca aj akú máte náladu 🙂 Neplačte, ak by detektor zistil, že váš piercing nie je z kovu, ale z nejakého „ťan-ťanského šmejdu“. Mne sa raz stalo, že detektor avízoval poplach a pri dôkladnej kontrole zistili, že mám asi železné nervy (pokus o humor, aj keď sa to skutočne stalo na jednom svetovom letisku)

ivzez

Byla jsem s třídou na exkurzi v ČNB před několika
lety a náušnice ani piercing problém nebyly.