hapiky

Češi jsou bezesporu v světovém obchodu slabší obchodníci, mohl by jim v tom pomoci větší počet dobrých influencerů?

Je podivné, když má někdo co nabídnout, ale neumí to prodat?
Týká se to samozřejmě povětšinou internetových obchodů, ale to je teď hit.
Když pozoruji tolik volných obchodních prostor k pronajmutí, tak si říkám, že je něco špatně.

Odpovědi
Ametyst

Špatně je to, že vláda drbe z kůže ty nejmenší obchodníčky, zatímco ti největší globální nikam nepatří a nikam nic neplatí. Vláda vytvořila rámec pro podnikání, které není možné, protože každý, kdo podniká, je podezřelý, tak mu pro jistotu každoročně zvedají odvody. Když jsem začínala podnikat, stačilo mi v pohodě žít z provize 5%. Dnes nestačí ani 20%!