Avatar uživatele
escrito

Češi a závist

Proč jsou češi takový závistivci??? Byl jsem několik rokú v zahraničí a s něčím takovým jsem se tam nesetkal.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, BEAES, oskar, kapka, hanulka11, Radak, SajmonModer, jahudka_vlm, Tiiit před 4780 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SajmonModer

Jo, to bych taky rád věděl. Podle mě jsou češi největší závistivci na světě!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já jsem to tu taky escerito už psala že když jsem byla v Rakousku je tam úplně jiné žití jak tady.Žádná závist všichni si tam pomáhají navštěvujou se no nádhera .Když necháte venku odemklý traktor auto nikdo vám ho neukradne krásně čisto.A tady nedej bože aby tu někdo měl víc jak ten druhý nebo například odemklé auto hned ti ho vykradou .Kdybych mohla bydlím tam jak tady opravdu. Myslím si že to taky záleží na výchově jací jsou rodiče takové budou i jejich děti

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tiiit

jo to bych taky ráda věděla.. bychom se nejspíš museli podívat do minulosti..
a taky bych řekla, že se určitě předává genově.. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jahudka_vlm

Taky jsem byla 4 roky v zahraničí a nesetkala jsem se s tím, bohužel, měli jsme minulost jakou jsme měli a tím to dědíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Já bych řekl jak kdo. Možná, že doma jí vnímáme jako tuzemci jinak, než když jsme v cizině kde místní mentalitu vnímáme trochu jinak.
Popravdě co mám komu závidět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

závistiví lidé nemohou být nikdy šťastní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mám jednu takovou známou,ta musí mít všechno co si pořídím já nebo jiní.Jestli je to druh závisti nebo čeho nevím,by mě ale zajímalo,kdybych si na hlavu plácla psí lejno,jestli by si dala taky…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Dobrá otázka je to svatá pravda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek