escrito

Češi a závist

Proč jsou češi takový závistivci??? Byl jsem několik rokú v zahraničí a s něčím takovým jsem se tam nesetkal.

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Jo, to bych taky rád věděl. Podle mě jsou češi největší závistivci na světě!!

Další odpovědi
panenka

Já jsem to tu taky escerito už psala že když jsem byla v Rakousku je tam úplně jiné žití jak tady.Žádná závist všichni si tam pomáhají navštěvujou se no nádhera .Když necháte venku odemklý traktor auto nikdo vám ho neukradne krásně čisto.A tady nedej bože aby tu někdo měl víc jak ten druhý nebo například odemklé auto hned ti ho vykradou .Kdybych mohla bydlím tam jak tady opravdu. Myslím si že to taky záleží na výchově jací jsou rodiče takové budou i jejich děti

Tiiit

jo to bych taky ráda věděla.. bychom se nejspíš museli podívat do minulosti..
a taky bych řekla, že se určitě předává genově.. :D

jahudka_vlm

Taky jsem byla 4 roky v zahraničí a nesetkala jsem se s tím, bohužel, měli jsme minulost jakou jsme měli a tím to dědíme.

venkovan

Já bych řekl jak kdo. Možná, že doma jí vnímáme jako tuzemci jinak, než když jsme v cizině kde místní mentalitu vnímáme trochu jinak.
Popravdě co mám komu závidět.

fablen

závistiví lidé nemohou být nikdy šťastní

iceT

Mám jednu takovou známou,ta musí mít všechno co si pořídím já nebo jiní.Jestli je to druh závisti nebo čeho nevím,by mě ale zajímalo,kdybych si na hlavu plácla psí lejno,jestli by si dala taky…?

oskar

Dobrá otázka je to svatá pravda.