bubukaa

"čes na krátké vlasy

mám takové krátká vlasy jakoby nerovné mikádo a odrůstající ofinu co si mám česat čelenku nosit nemůžu mám brýle a tlačí mě

Nejlepší odpověď
ReHu

Ofinu můžeš sepnout pár pěknými sponkami nebo malými skřipečky.
Ale z toho krátkého popisku, když tě nevidíme … to je rada těžká.

Další odpovědi
BEAES

V letním období doporučuji si všechny vlasy sepnou skřipcem do ležérního drdůlku, nevadí, když ti pár pramínků vypadne.