Janvvn42

Objevují se mi po celém těle červené tečky, hnědé tečky a stroupky. Svědí. Myslíte, že se jedná o svrab, nebo vyrážku?

Objevují se mi po celém těle zmiňované stroupky, červené tečky a na jedno místě mám 3 černé tečky které vypadají jako strup ale spíše připomínají znamínko, svědí to až po umytí anebo k večeru, myslíte, že se jedná o svrab, nebo nějakou vyrážku z umývání? Nejsem si jistý a na doktora teď nemám čas..

Nejlepší odpověď
iceT

Tak si ten čas na kožního doktora udělej.

Další odpovědi
nyjono

Zkus doktorovi napsat mail, třeba tě vyšetří on-line.

Kelt

Co je pro tebe důležitější než zdraví? Takoví bacilonosiči a nosiči nákaz byli izolováni a umístěni na samotce. Aspoň budeš mít dobrý pocit, když navštívíš doktora. Za středověku by tě asi ukamenovali.

briketka10

Nechápu lidi co si udělaj čas napsat sem a
nedojdou si k lékaři a je to třeba důležitý??