huxa

Červené světlo na obloze-co to je?

mohla to být kometa? jedná se o červené ostré světlo ve velké vzdálenosti (měl jsem možnost porovnat s letadlem, vypadá naprosto jinak) nebo to mohl být jen vrtulník? třeba záchranný?
Doplňuji:
re: honza- pohybovalo se to, docela pomalu a za asi minutu zmizelo

Nejlepší odpověď
beer

Vrtulník s velkou pravděpodobností. Občas tady z tmy přelétávají a také mají ono červené světlo. Někdy i zapnutý bílý reflektor.

Další odpovědi
BANAN93

sakra tys mě viděl ...... zrovna jsem letěl svojim létajícím talířem a pak jsem přešel na hyperrychlost...... teď na tebe budu muset bliknout neuralizérem a vymazat ti to z paměti

honza19hk

nestál si pod vysílačem nebo komínem??

hulk

Možná jenom působení Marihuany :D Né, mohlo to být cokoliv a ke kometě bych to nepřirovnával protože ty červené barvy nemají. Jsou bílé až do žluta.

anonym

Nebyl to náhodou semafor pro letadla?