Maggie.b

Červené oči…

Dobré ráno všem! Je to pár dní, co jsme se vrátily z většího výletu a já den po návratu onemocnila. Dnes je to už jenom rýma a kašel, co mě trápí. Však jedno mě trápí více. Vždy když se probudím, nemůžu otevřít oči protože jsou „slepené“ ospalky a když se mi to podaří na jsou celé červené a ty malé žilky mám všude kde to jde… Při tom, se na počítač koukám v tyto dny max. 1 hodinu a na TV také. Mohou ty červené oči patřit k té silné rýmě co mám či to může být nějaká alergická reakce? A nevíte, jak a čím se to dá léčit? Předem děkuji za odpovědi! :)
Doplňuji:
Oči mám po té červené celý den a to si je mažu i takovou modrou mastičkou… :(

Odpovědi
led

Môžte mať zapálené oči z niekoľkých „prírodných“ dôvodov.
Ak bol vietor (niekedy stačí aj vánok), záleží od citlivosti očí, môže to byť tzv.prievan.
Druhý prípad, môže ísť o alergiu na určité rastliny, roztoče, či iné… najlepšie vám povie alergológ

Doplňuji:
Silná rýma je sprievodný jav alergickej reakcie.

anonym

Může to být i náběh na zánět očních spojivek. Každopádně bych navštívíl svého lékaře

Lily321

Ano zkus doktora nebo v lékárně :) určitě se poraď může to být záňet a mnoho dalších ..