Červené autíčko na Nokii ??

Seděl jsem v autobuse a řekl si že se skusím podívat,kdo má zaplý Bluetooth. Bylo tam plno lidi,ale mezi tím se mi zobrazilo i taková ikonka mikrofonu se jmenem nuvi 3824226185 .Mám nokii 6300 a tak jsem dal Aktivní zařizení a tam bylo právě tohle nuvi.Byla tam volba Připojit.Zmačkl jsem a napsalo mi to Připojeno k nuvi (čislo).Ukončil jsem menu Bluetooth a šel na plochu a nahoře vedle ikonky Bluetooth se mi zobrazila ikonka červeného autíčka.Nevíte co to znamena?
Doplňuji:
Můj mobil: Nokia 6300
Přesný postup:
Menu / Nastavení / Připojení / Bluetooth / Spárované nástroje / Párovat nový nástroj

Vyhledalo to asi 10 lidi v autobuse,s tím že tam byl nějaky navíc a to byl nuvi 3824226185

Potom jsem dal Sparovat a ihned se mi to sparoval s tím nuvi

Potom jsem dal v menu Bluetooth „Aktivní zařízeni“ a byl tam ten „nuvi“ a byla tam specialni volba „Připojit“!Dal jsem to a i hned se to spojilo a začaly mi svítit okraje kolem horní ikony Bluetooth.Šel jsem na svoji plochu kde mám tapetu a nahoře vedle ikony Bluetooth byla ikona „červeného autíčka“.Pak jak jsem vyšel z autobusu,a šel jsem od něho dál,ikonka zmizela

Odpovědi
Travis

Nejsem si tím úplně jistý, ale asi jste se spároval s nějakou Navigací, která byla v autobusu..

DDarent

nuvi je klasická GPS navigace s podporou bkuetooth, takže jste se připojil k GPS navigaci.