Avatar uživatele
anonym

Červené autíčko na Nokii ??

Seděl jsem v autobuse a řekl si že se skusím podívat,kdo má zaplý Bluetooth. Bylo tam plno lidi,ale mezi tím se mi zobrazilo i taková ikonka mikrofonu se jmenem nuvi 3824226185 .Mám nokii 6300 a tak jsem dal Aktivní zařizení a tam bylo právě tohle nuvi.Byla tam volba Připojit.Zmačkl jsem a napsalo mi to Připojeno k nuvi (čislo).Ukončil jsem menu Bluetooth a šel na plochu a nahoře vedle ikonky Bluetooth se mi zobrazila ikonka červeného autíčka.Nevíte co to znamena?
Doplňuji:
Můj mobil: Nokia 6300
Přesný postup:
Menu / Nastavení / Připojení / Bluetooth / Spárované nástroje / Párovat nový nástroj

Vyhledalo to asi 10 lidi v autobuse,s tím že tam byl nějaky navíc a to byl nuvi 3824226185

Potom jsem dal Sparovat a ihned se mi to sparoval s tím nuvi

Potom jsem dal v menu Bluetooth „Aktivní zařízeni“ a byl tam ten „nuvi“ a byla tam specialni volba „Připojit“!Dal jsem to a i hned se to spojilo a začaly mi svítit okraje kolem horní ikony Bluetooth.Šel jsem na svoji plochu kde mám tapetu a nahoře vedle ikony Bluetooth byla ikona „červeného autíčka“.Pak jak jsem vyšel z autobusu,a šel jsem od něho dál,ikonka zmizela

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, terry, Andělé, Deli před 4577 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Travis

Nejsem si tím úplně jistý, ale asi jste se spároval s nějakou Navigací, která byla v autobusu..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DDarent

nuvi je klasická GPS navigace s podporou bkuetooth, takže jste se připojil k GPS navigaci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek