paliska220Be

Co je to Certified refurbished mironet?

Dobrý den, rozhodl jsem se o koupi mobilního telefonu iPhone 5s v mironet ale nevím jestli je to vhodné především proto že bych nerad obdržel něco kazového. Můj předešlí telefon jsem zakoupil v I style a rad bych dostal i v mironetu neco podobně spolehliveho.
A nevíte co je to ten Certified refurbished co vlastně dostanu ?
ještě odkaz : http://www.mi­ronet.cz/apple-iphone-5s-16gb-ios70cz-space-grey-eu-certified-refurbished+dp208­988/
predem dekuji za odpovedi .

Odpovědi
cochee

Máš to tam napsáno vespod, jedna z červených vět: „JEDNÁ SE O CERTIFIKOVANĚ UVEDENÉ ZAŘÍZENÍ PŘÍMO VÝROBCEM DO STAVU NOVÉHO KUSU( CERTIFIED REFURBISHED )“ – čili repasovaný mobil. Záruka 12 měsíců.