orestez

Čert vem dálnice a stavby. Vyžaduje práce u frézy nějaké specifické vlastnosti?

Přemýšlím nad zbytkem svého pracovního dožití jinak, než žít na montážích nebo na stavbách. Ok? Budu-li muset odpracovat ještě asi 20 let než půjdu do důchodu, je teď ještě ta správná doba zkusit něco nového? Pokud tedy se zdám být tím, co zvládnu. Na obrázku vyměňuji mikrospínače syntezátoru Yamaha YS200.

Odpovědi
Kepler

Nemám moc jasnou představu o práci s frézkou, ale domnívám se, že vyžaduje dobrou jemnou motoriku a smysl pro preciznost. Když zvládáš takové věci jak popisuješ, tak zřejmě takové vlastnosti máš. Změnit specializaci aspoň jednou za život, to schvaluju, zvláště když ke stáru budeš dělat pěkně pod střechou a v teple. Později můžeš přibrat soustruh a další CNC nástroje. Dnes je to žádaná a nedostatková profese, takže i dobře placená.

Ušel ventil

U frézy nepotřebuješ žádné specifické vlastnosti – FRÉZA je nástroj ,

jo pokud by to bylo u FRÉZKY tak tam už určitě , strojařina je široký obor a učni se jej učí minimálně 3 roky.

zjentek

Jedna z vlastností je dobrej postřeh. Dělej tak, ať tě něco nenamotá a neskalpuje!