DIH

Černý humor

Máte rádi černý humor.? Co si o něm myslíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Mám. Ovšem záleží i na situaci. Někdy může být úplně nevhodný.

Další odpovědi
arygnoc

samozrejme.
ale iba verbálny.

  • Mama, ale ja nemám rada bračeka!
  • Nekecaj a jedz, čo ti dávam!

Neskackaj na tej nožičke, lebo aj tú ti priklincujem.

  • Prečo ocko tak kľučkuje?
  • Nekecaj a nabíjaj!

led

Najlepší je čierny humor na vlastný účet.
PS
Ale prečo sa všetci ostatní na ňom smejú…žeby to videli vo farbe a 3D?
PS2
…asi preto, že ten účet nie je ich a na cudzom sa najlepšie zabáva
Doplňuji:
Někdy může být úplně nevhodný. Ale podľa čoho poznáme nevhodnosť? Kto ju určí? Veď úlohou čierného humoru je odľahčiť napätú situáciu, takzvaná liečba šokom
napríklad, keď na svadbu prídu zablahoželať ženichovi "homosexuálni kamarádi v dámskom šatách a v inom ". Niekomu sa tento vtip – rozlúčka so staromládenectvom – môže zdať nevhodné, niekto sa zasmeje, niekto urazí. V tomto konkrétnom prípade to hostia i mladomanželia, po prvotnom šoku, zobrali s humorom.

zjentek

já nevím ..když třeba hodíš k dobru, že 1500 židovských horolezců tiše stoupalo koncentračním komínem, tak pak fakt nevíme, co si kdo myslíme ,)
..jestli se to smaže, tak ti sem pak přispěju něco o vánocích a rakovině ,)

IK

Černý humor dobře odlehčí situaci. Je dobře ho používat citlivě tak jako koření.

marci1

Pokud je jen v té snesitelnější podobě tak ano. Nesmí to být už moc. 🙂
https://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=39­3707640694681&set=a­.323216957743750­.72007.32320945107­7834&type=1&the­ater

Human

Áno, ale tak ako povedal Drap, tie nevhodné už nie.

Nuk nuk

Jak který a jak kdy.