England1522

Černoch v české politice

Ahoj, co by se stalo nebo jak by reagoval český národ na to že by se stal předseda vlády, prezident nebo první dáma s bílým prezidentem (manželem) když by byl černoch/ška?

děkuju

A jak by jste reagovaly vy?
Doplňuji:
Zde nenarážím že je to ihned špatné protože tu jsou komenty psané jak že je to rasistické ;)

Nejlepší odpověď
gecco

Je mi úúúplně jedno, zda je člověk černej, bílej, žlutej, filajovej…
Rád bych, aby představitelem našeho státu byl někdo, koho bych si mohl vážit.

Další odpovědi
ivzez

Englande, Englande, to ptaní Vám pořád nejde.
Proč se ptáte jenom žen?
Názory mužů považujete za irelevantní?

Ptáte se, co by se stalo, kdyby se předsedou vlády stal černoch
nebo kdyby měl bílý prezdent za manželku černošku?

Nic by se nestalo. Rasová diskriminace u nás neexistuje, takže
pokud bude černoch českým občanem, může se klidně stát i
předsedou vlády (pokud by nebyl občanem ČR, nemohl by být volen).

A do partnerky prezidenta nikomu nic není.

Agneta

Bylo by mi to jedno, hlavně aby byl slušný, měl svoje peníze, a nekradl:DDD
A ještě něco – musí mít za manželku černošku, jinak by mne opravdu namíchnul :DDD

setapouch

Vzdycky jsem chtel byt rasista. Bohuzel, jsem barvoslepy.

Drap

Osobně mě je to jedno. A nestalo by se nic, pokud by daný představitel byl řádně zvolen. Výběr partnera je každého osobní věc.

Kelt

Jsou to přece také lidi, nejsme přece rasisti. Když si Čech/ Češka vezme černocha/černošku a stali se premiérem, nebo prezidentem, tak by jeho/ její druh, byl černý. Svatbu by měli uznanou, takže právně by bylo všechno v pořádku. Kdyby si někdo vzal nějakého Mimozemšťana, tak to bude stejné. A co by mohl občan dělat?. Nezáleží, kdo tam bude, ale jaké budou výsledky. Raději schopný politik třeba negroidní, nebo rom, Arab, a pod, než neschopný český politik. Nevím, zda by někdo proti tomu protestoval .

honza19hk

mě je to jedno,nejde o to jakou má barvu, jde o to aby se za něj nemusel národ stydět.