Černobyl ?

Chtěl bych se zeptat zda byl někdo z Vás v Černobylu nebo se máte v plánu se tam vidat. Slyšel jsem že už je to tam otevřené pro turisty. V území velké asi jako Slezsko lze vidět nejen Černobyl ale různá města kde zůstalo všechno tak jak bylo nebo les v noci svítící červeně. Také Vás to láká vidět ?

Nejlepší odpověď
Tombik

Do Černobylu jsou organizovány expedice z Česka

Někomu to může připadat jako zbytečné, depresivní dobrodružství, někteří dobrodruzi ale poničená místa planety přímo vyhledávají. K těm místům určitě patří ukrajinský Černobyl, kde 26. dubna 1986 explodovala jaderná elektrárna. Do zóny i města duchů Pripjati se dnes lze poměrně snadno dostat, stačí mít otrlou povahu, hodně odvahy, trochu peněz a povolení.

Více ve zdroji

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/212030-do-cernobylu-jsou-organizovany-expedice-z-ceska.html

Další odpovědi
Ivetka303

Mám dojem,že na toto místo se můžete dostat pouze se svolením vlády.
Slyšela jsem taky, že se tam dělají i nějaké poznávací zájezdy, ale nikdy jsem se s tím nesetkala..