cerna stavba

potrebuji vedet ma-li nekdo stavbu na kterou nema st.povoleni jaky je zhruba postih?Dekuji

Odpovědi
Jakub

Slušný stavební úřad provede šetření a zjistí skutečnosti spojené se stavbou, která musí mít stavební povolení. Zlý SÚ udělí pokutu(cca 1000 Kč) za nepovolenou stavbu a nařídí odstranění stavby. Ale současně vyzve stavebníka k sepsání žádosti o dodatečné povolení stavby a dodání dokumentace nutné k vydání kolaudačního rozhodnutí.Dle zákona.Potom děj se vůle Boží.