já12345

Černá obrazovka při spuštění PC. Co s tím?

Zdravím,
Jednoho dne mi počíač hodil blue screen of death… nechtěl se vůbec načíst, tak jsem udělal komplet reinstalaci systému- a zformátoval všechny disky. Jeden jsem formátoval na MBR dle toturiálu, jelikož mi to házelo nějáký error – ale to není důležité.
OS jsem úspěšně nainstaloval i s ovladači a vypnul PC. po chvíli jsem ho zase zapnul, ale nezobrazilo se nic, ani to uvítací logo před načítáním Windows – prostě černá obrazovka.
Zkusil jsem odpojit a zapojit všechny kabely. bez úspěchu… zkusil jsem i načíst samotný bios a odpojit harddisky-taky nic.
Poradíte prosím? Nevím si už vůbec rady…
P.S: Jen prosím nepiště nic ve smyslu, abych překontroloval kabely a vypnul a zapnul počítač :)

Odpovědi
Hlada

Na modré obrazovce bylo uvedeno číslo chyby, kterou bylo potřeba odstranit. Formátování disků a přeinstalace systému byl naprosto nesmyslný postup, protože se smazaly informace o závadě. Nejdřív je potřeba závadu určit a pak odstranit. Takovýmto chaotickým postupem je možné něco opravit jen náhodně. V tomto stavu je nutné začít od minimální konfigurace s předem otestovanými díly.
Doporučuju obrátit se na někoho zkušenějšího.

jáára

Zkusil jste to vypnout a zapnout? 🙂