Alionne

černá labuť

http://www.csfd­.cz/film/229692-cerna-labut/ Je Film černá Labuť pro děti?(Dívky 12-..) O čem to je?

Nejlepší odpověď
iceT

Vzhoedem k tomu,že film je v kategorii psychologický thriller,tak pro 12 dívky určen nebude,jelikož ačkoli si nemyslím,že by 12 děti nebyly vyspělé,tak stejně by filmu nerozuměly.
Pokud bys chtěla taneční film,tak je spousta jiných-Ledové ostří,Lets dance a jiné.

Další odpovědi
Melkor

Ne rozhodně není pro 12leté dívky. Je to Drama / Thriller / Mysteriózní / Psychologický… A o čem je se dočteš v odkazu který máš vložený v otázce.