BlackBoy

Cenzuruje Google stále výsledky vyhľadávania v Číne podľa čínskej vlády alebo s tým už prestal?

Nejlepší odpověď
Agneta

Přestal??? To v Číně nejde !!! :DDD

Další odpovědi
Pepa25

Pokud jde o zapojení Google do projektu samocenzury od r. 2006 ,tak s tím v r. 2010 přeslat jako reakcen a
Doplňuji:
.. jako reakce na spor s čínskou vládou. Pak následovali tanečky s přesměrováním přes Hong Kong a omezení některých služeb. Podíl Google na činském trhu silně klesl, hlavní vyhledávač je tam Baidu.

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Cen­sorship_by_Go­ogle