Avatar uživatele
Pokročilý

Cenzura na Heureka.cz

Stalo se vám někdy, že by byl smazán váš negativní příspěvek na výrobek na Heureka.cz ?

Včera jsem psala negativní příspěvek na kávovar Krups, který se po 4 měsíc totálně zasekl a je na vyhození, ale názor byl zhruba do 10 min. zmazán. (Nepoužila jsem žádné vulgarismy).
Trochu mě děsí, že by i na těchto stránkách vládla cenzura a nechávali tam pouze jen ty dobré recenze na výrobky.
Co si o tom myslíte?
Doplňuji:
Pro Hamoy a Emefej- To vás nenapadlo, že jsem se tam už mohla ptát a proto že to popřeli, tak se ptám tady? Copak člověk musí všechno do sebemenších detailů vypisovat?
-Položena otázka- když neznáš odpověd-mlč.
Neznáte tuto logiku?

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Prozatím se mi nestalo, že bych psala na Heuréce negativní příspěvek. Ale viditelně tam jsou recenze kladné i záporné. Je to zvláštní. :-(


Avatar uživatele

S Heurekou zkušenost nemám - ale psal jsem negativní recenzi jednoho výrobku na web Dataartu - a (taky) za pár dnů zmizela.
U toho Datartu je to přímočaře jasné - obchod chce vydělat i na prodeji šrotu. U Heureky je to pochopitelné - na první pohled, méně (teoreticky by měla být na prodejcích nezávislá) - na druhý pohled (z praxe) je to ale velice podobná situace - Heureka žije z reklam - a bude si inzerci platit někdo, jehoš sortiment je (byť i oprávněně) na webu haněn? Nebude.
Takže takovémuto hodnocení - není-li technicky fundované, nepřikládám důležitost.
___
BTW - ten kávovar - šlo o ´kapslový´? - pokud ano, jde obecně o zejména designové výrobky, praktičnost a funkce je druhořadá. A - já osobně - neznám nikoho, kdo by si jej koupil s ohledem na ´technické´ vlastnosti - zato znám několik lidí, kteří si jej koupili proto, že je takový ´hezoučký´.
;-)


Avatar uživatele
Bronzový

Proč se ptáš tady, proč se nezeptáš přímo provozovatele? My se můžeme dohadovat, provozovatel by to měl vědět přesně.
Doplňuji:
Opravdu byl takový problém to napsat? Když píšeš, že jsi recenzi psala "včera", dost dobře se dá předpokládat právě to, že ses provozovatele neptala.


Avatar uživatele
Stříbrný

Co na tento dotaz odpověděli na Heurece? Doufám, že jsi se nejdříve ptala přímo tam.


Avatar uživatele
Pokročilý

Bohužel, Heureka se snaží tvářit objektivně, ale tím, jak narůstá počet placených služeb, které nabízí zapojeným obchodům už objektivní být ani nemůže... A ne všechny recenze jsou tam reálné a ne všechny reálné tam zůstávají...

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Stříbrný

Emefej

Ne, nenapadlo. Pokud chceš argumentovat logikou, polož otázku přesně a úplně (zdejší kodex to tak vyžaduje). Otázka zněla "Co si o tom myslíte?" Tak jsem odpověděl, co si myslím. Kdyby byla v zadání uvedena zásadní informace, že jsi tam už psala a oni to popřeli, zřejmě bych reagoval jinak.

 

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 506
Zlatý gecco 307
Zlatý marci1 296
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 252
Zlatý annas 185
Zlatý briketka10 173
Zlatý Lamalam 139
Zlatý ReHu 133
Zlatý led 118

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.