Avatar uživatele
ptáč

Ceny otrokyň v islámském státě stojí necelých tisíc korun. Nestali byste se ale jejich otrokem?

Kolik byste si jich za měsíc pořídili? A zvládli byste je? Ceny otrokyň se odvíjejí od jejich věku, žena mezi 40 a 50 lety stojí 50 tisíc dinárů, což je necelých tisíc korun.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3395 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Asi otrokářem, ne? Nestal bych se jejich otrokářem v žádném případě. Stálo by možná za úvahu je od nich vykupovat a pouštět někde v bezpečí, nebo poskytnout azyl. Potíž je v tom, že s tím islámským praseckým státem se nedá a ani nemá jednat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

"Jejich otrokem " bych se rozhodně stát nechtěl…
A jejich majitelem – vzhledem k duchu, v němž jsou/byly vychovávány, taky ne…
Ne, prostě mám rád ´jiné´ holky.
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jstastny

Rozhodně ne, já jsem proti otrokářství.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ptáč

@gecco Otrokem, ne otrokářem. Ony by si mě podaly. Možná že se v islámském státě rodí nový společenský systém který očekáváme ze západu. Může to být nebezpečné. Nikoho z IS bych nechránil, nevykupoval ani nevypouštěl zpět z výběhu do přírody. Nejsou to lidé jako my. Nejsou to lidé. To je něco jako mezi kopřivou a švábem, podobně jako mezzo opice a pavouk. Mají tvar lidí, ale nikdo nemůže tvrdit, že jsou lidé. My jsme rozděleni svým systémem hodnot, oni je nemají. Proto je potřeba kosit plevel, dokud je čas.

před 3395 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek