ptáč

Ceny otrokyň v islámském státě stojí necelých tisíc korun. Nestali byste se ale jejich otrokem?

Kolik byste si jich za měsíc pořídili? A zvládli byste je? Ceny otrokyň se odvíjejí od jejich věku, žena mezi 40 a 50 lety stojí 50 tisíc dinárů, což je necelých tisíc korun.

Nejlepší odpověď
klumprt

Asi otrokářem, ne? Nestal bych se jejich otrokářem v žádném případě. Stálo by možná za úvahu je od nich vykupovat a pouštět někde v bezpečí, nebo poskytnout azyl. Potíž je v tom, že s tím islámským praseckým státem se nedá a ani nemá jednat.

Další odpovědi
gecco

"Jejich otrokem " bych se rozhodně stát nechtěl…
A jejich majitelem – vzhledem k duchu, v němž jsou/byly vychovávány, taky ne…
Ne, prostě mám rád ´jiné´ holky.
😉

jstastny

Rozhodně ne, já jsem proti otrokářství.

ptáč

@gecco Otrokem, ne otrokářem. Ony by si mě podaly. Možná že se v islámském státě rodí nový společenský systém který očekáváme ze západu. Může to být nebezpečné. Nikoho z IS bych nechránil, nevykupoval ani nevypouštěl zpět z výběhu do přírody. Nejsou to lidé jako my. Nejsou to lidé. To je něco jako mezi kopřivou a švábem, podobně jako mezzo opice a pavouk. Mají tvar lidí, ale nikdo nemůže tvrdit, že jsou lidé. My jsme rozděleni svým systémem hodnot, oni je nemají. Proto je potřeba kosit plevel, dokud je čas.