Lukyn0

Ceny nemovitostí – Cheb x Sokolov

Čím to je, že ceny nemovistí v Chebu a Sokolově jsou všeobecně na zcela stejný úrovni? Dle mě by Cheb měl být tak o 10–20% dražší. Oproti Sokolovu má o cca 10 tisíc obyvatel více a samotné město je i větší. Je zde i více obchoďáků, jsou tam rozsáhlejší jak autobusové tak vlakové spoje, má pěknou, nedavno zrenovovanou hlavní třídu a moc pěkné náměstí s památkami. Taky nedaleko je přehrada Jesenice, pod okres Cheb spadá lázeňské město Mariánské Lázně, co by člověk „doflusl“ i Františkovy Lázně a Lázně Kynžvart. Do čtvrt hodiny je člověk autem z Chebu za německými hranicemi. Chebsko má i ze všech tří okresů v KV kraji nejnižší nezaměstnanost (Sokolovsko naopak).

Odpovědi
uccello

Jedním z měřítek jsou taky cikáni. Proto je nemovitostí z těchto oblastí na netu přehršle za celkově dobré ceny, ale nikdo vám neřekne, dokud se tam nepřijedete podívat osobně. Toť moje zkušenost, když jsme sháněli barák.