dEnnYyyyy

Proč je zpoplatněno vyhledávání v Centrální evidenci exekucí?

Je to snad možný jen u nás?

Nejlepší odpověď
Pepa25

CEE je sice veřejný seznam, ale chápu, že na rozdíl např. od rejstříků není přístupný zdarma. Jestli je cena 60 + 60 Kč přiměná je otázka. Cena je daná vyhláškou ministerstva spravedlnosti.

Další odpovědi
liliyabb

Haló
Jsem slečna Lillya, jsem opravdu rád svůj profil (odpovedi.cz), já nevím, jestli si můžete udělit svůj požadavek a udělej mi laskavost, Tak jsem opravdu rád, navázat dlouhodobý vztah s vámi, takže pokud jste zájem, napíšete mi na tento e-mail (liliyayak2@hotmail.com), protože mám něco velmi důležitého říct o sobě včetně mého obrázku.