Džuls

Cenník notárov

Ahoj, neviete niekto, aká je približná cena za konzultáciu u notára? Ďakujem
Doplňuji:
Aj ja som počula, že jedna ,,rada" výjde aj na 30 euro… Tak neviem.. 🙂

Nejlepší odpověď
hanny 2

To přesně nevím,asi jak u koho,ale notáří mají jedny z největších příjmů u nás spolu s právníky a majiteli lékáren.

Další odpovědi
Fidel

Notáři jsou placeni podle notářského tarifu, což je předpis Notářské komory, ceny za úkony najdete v tomto dokumentu:

http://www.nkcr­.cz/Doc/Not_ta­rif.pdf