mosoj

Ceníte si Jágra ?

Já ano i když vynášení hvězd do nebeských výšin nemám rád. Smrdí z toho neupřímnost.
Dnes Jágr prohlásil že počet zápasů v průběhu jediného týdne na něj bylo moc. Čímž potvrdil že vytrvalost hráčů od určitého věku se snižuje.
Toto jeho prohlášení velice oceňuji. Navíc potvrdil problémy v kázni a sebekázni mužstva á la kecáme do všeho.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/trosku-o-hokeji

Odpovědi
NikkiHeat

Jeho životní příběh je inspirativní. Jeho politická angažovanost se mi nelíbí.

arygnoc

keď je na ľade.
u mikrofónu nič moc.

ale už ani na tom ľade to nie je nič moc.
ako legenda je inšpiráciou pre mladých.

no, za tie prachy…

bolak

jo, je trošku pomalejší a hůř mu to míří, ale na ledě je jinak pořád dobrej, ukaž mi nějakýho jinýho hráče kterej dokáže prakticky na místě držet puk 10–15 vteřin, proti dvou, někdy i třem protihráčům, když není nikdo komu by ho mohl přihrát..

mosoj

Nebudu nic ukazovat. Vazba byla na jinou otázku a ta byla uvedena. Navíc ukazovala i na jiné problémy.