Ceník veterinárních úkonů

Dobrý večer,má veterinární ordinace povinnost mít vystaven ceník alespon základních úkonů?Mám na mysli např.na webových stránkách nebo v čekárně.Děkuji.

Nejlepší odpověď
panenka

Ano měly by u nás to mají na dveřích v čekárně

Další odpovědi
dagmarka111

Ano,u pana doktora na dveřích, to má náš doktor.

tom004

Na webu nemusí,ne každý veterinář,má svou stránku.Ale,v če­kárně,nebo na jiném,viditelném místě,ano.

Emilly

U nás ho vystavený také nemají, možná proto, že tam slouží více doktorů a každý má své ceny.

chudst

A jste tu vsichni presvedceni o tom, ze je musi mit vystaven? Pred zakrokem je povinen informovat majitele o cene. Ale vystaven ho mit na viditelnem miste pro vsechny nemusi, alespon o tom nevim.