Cena vycpání uhynulého mazlíčka a další informace prosím

1)Zajímalo by mě, kolik by stálo peněz nechat si vycpat například uhynulého psa menší rasy?
2)A koho proto kontaktovat?
3)Znáte nějakého dobrého vycpavače mazlíčků v okolí Prahy?
4)Musí se následně o tělo nějak pečovat?
(ne, mazlíček nám neuhynul, ale máme starého pejska a tak se zajímám o více způsobů, jak s pejskem naložit, kdyby už uhynul)

Nejlepší odpověď
anonym

Když už máš takové poněkud morbidní záměry, zadej si do vyhledavače heslo preparace zvířat a vyjede ti spoustu odkazů.
Jestli budeš schopná po smrti svého pejska vykuchat a nasolit, prostě připravit kadaver k preparaci, tak tady máš jeden konkrétní link i s radami jak postupovat: http://www.pre­parius.cz/

O cenách se dohodneš přímo s preparátorem, záleží určitě na velikosti zvířete.
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=SIH­R8ejkobA

Další odpovědi
honzikd

Doporučuji kontaktovat nějakého známého myslivce – ti jistě vědí, kdo se tomu v okolí věnuje. Navíc, může Vašeho mazlíčka i zkrášlit – např. psí hlava ve stylu divočáka atp.

zjentek

a když je to poradna, tak ti poradím, jestli nechceš ještě přehodnotit ten tvůj vztah ke zvířeti a popřemýšlet trocha o důstojnosti, která teda bude přímo úměrná tvé vyzrálosti v tom kterém vztahu a po něm.