ahmad

Cena tohodle tetování?

http://inkedin­spiration.com/wp-content/galle­ry/tattoo-ideas-photos/owl_ches­t_tattoo.jpg Jaka by byla asi cena tohodle tetovni?
Doplňuji:
Cena te sovy?

Odpovědi
iceT

Počítám v řádu několika tisíc korun.Ono je to dost diskutabilní,každý tatér si řekne jinou cenu,chce to obejít několik studií a poptat se.

Agneta

No cena je to veliká :DDD ►Tohle kdybys proved jakožto můj přítel, a přišel s tím ke mně, tak máš šmytec !!!! Prostě bys mne tak nas**l…-no na to bych se fakt nemohla dívat, mohla bych tě vidět jen oblečeného. Vždyť si představ jak by se ti asi líbilo, kdyby měla tvoje přítelkyně na prsou např. nějaké černé pavouky.

Ale ahmadinedžad, to je tvoje věc :DDD

cochee

Pro mě nulová.

beruskaa

Vše záleží na kvalitě barev a profesionalitě tatéra. Cena se bude pohybovat kolem 1200KČ. Ovšem preferuji nepermanentní tetování. Vyjde levněji a nedokážu si představit až ti bude kolem 60 let a budeš mít na přiše toto. Čas ukáže že může způsobovat rakovinu kůže nebo něco takového.