Cena slivovice-jaká bude z letošní sklizně.Je možné,že si někdo napočítá 400–500Kč za litr?

U nás- jih Moravy- je prachbídná úroda, to asi cenu ovlivní.

Nejlepší odpověď
anonym

Ja kupuji pro navstevy kazdy rok litr za 250 kc. Sama ji ale nepiji , seklo by to se mnou. 🙂
Za tolik penez bych ji ale nekoupila. Mam slibeno i letos za 250 kc. -iv-

Další odpovědi
Drap

I takovýto odhad ceny je myslím , zcela reálný.

iceT

No proč ne,když si někteří „umělci“ mohou říci 3000 za kotě britské modré kočky …

Jikra

Za ty prachy ať si jí někam nabouchaj.
Zlatej Boškov za polovinu.

hanulka11

napočítat si může -jde o to ,kdo jim to dá

jmhad

Ruka trhu zapracuje.Zatím je to kolem těch 250. Ale je si třeba uvědomit jednu skutečnost a to že takové nákupy nejsou legální a Kalousek co nejdříve na ně skočí.