msi

Kolik stojí registrační značka?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat prosím, budu kupovat první ojeté auto, je dovezené z Německa a nemá registrační značky.
Nechci RZ na přání, chci normální, co mi přidělej na úřadě.
1 ks jsem našel, že stojí 200,– Kč, ovšem známý mi tvrdil, že stojí 5 tisíc. Co je na tom pravdy? Děkuju.

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

200 se platí za ztracenou nebo poškozenou při výměně , to není tvůj případ
Platíš za registraci vozu 800 a RZ je v ceně tohoto úkonu ( + Eko daň pokud vůz neplní Euro 0,1,2 ) + 400 evidenčka .
Spíš se zajímej jestli má vůz Český techničák , pokud má jen Německý tak ještě budeš muset udělat dovozovou STK za cca 1800 – 2000 jak kde .

Další odpovědi
cukrar

Pravda je ta, že si se známým vyprávíte o dvou situacích, pokaždé jiné.
Kamarád tvrdí cenu u značky na přání. Ale to Vy nechcete. Vy platíte jen v rámci změny vlastníka převod, tam se značky neplatí.