Porto11

Nevíte, za kolik Kč se vykupuje měď?

cena mědi výkup

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Drap

Záleží jaké mědi a v které konkrétní výkupně. Drát nový lesklý cca 110 – 115 kč, plech, kusy nová měď, cca 100 – 105 kč

Dochy

google dotaz výsledek 90–120

Michálek1245

Většinou to bývá kolem 110 Kč za kg. Ale každý sběrný dvůr to má trochu jinak. Já jezdím sem: https://www.ko­vosrot-suda.cz/vyhodny-vykup-kovu-plzen a výkup mědi plzeň má docela dobré ceny. I když v poslední době to taky hodně kolísá. A pak taky samozřejmě záleží na tom, co máte za měď a jaký typ. Klasické měděné štěpky se vykupují za méně než třeba měděné dráty z trafa apod. 😉