Damiana

Čemu ti chlapíci říkají noty?

Slyšela jsem telefonát (ne, že bych odposlouchávala, ale ze záznamu, asi jako každý…:-) jak říká Janoušek Bémovi, jestli poslal nějaké noty, ať někomu pošle nějaké noty a aby měl od něho ty správné noty.
Jsou tím myšlenky peníze nebo nějaké listiny? Možná blbost, ale já chci mít jasno a v mafiánské hantýrce se moc nevyznám. Díky. 🙂
Doplňuji:
Aha. Tak jsem pročetla článek od Hanulky a nejspíš to bude plán. Nějaké zásadní rozhodnutí podle kterého se budou řídit, ten návod, jak píšete. No, zajímavá metafora ne?
Díky za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
beer

Tady tak říkáme návodu, popisu atd. ))

Další odpovědi
briketka10

já bych řekla, že to budou pokyny /noty/ pro někoho dalšího, kdo má zařídit, aby ho vysekal z nějakého průšvihu..

hanulka11

asi informace …
http://zpravy­.ihned.cz/c1-55173350-dalsi-odposlechy-bem-s-janouskem-ladili-noty-chteli-ovlivnovat-developerskou-firmu

redy

Já bych řekla peníze,množství.
Doplňuji:
No, když můžou být kapří peníze,tak proč ne noty:)