simonka

Čemu se v Teplicích říká „žiletkárna“?

Je někdo odtud z Teplic anebo víte jakému se podniku říká „žiletkárna“? a kde se nachází. Je to výrobna žiletek nebo co to je? Nikde na netu jsem to v Teplicích nenašla.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si přečíst článek v odkazu. Asi uprostřed je uvedena přezdívka ředitele „žiletka“, po němž získal pojmenování zřejmě konkrétní závod v Teplicích-Řetenicích z holdingu Sklo Union Teplice.
Nejsem znalec místních poměrů, čerpám jen ze zdroje.

Zdroj: http://ekonom­.ihned.cz/1-10000745-17004200-400000_d-11

fcoop

kost – tomu se říká zbytečná informace.

letts

Je to v průmyslové zóně, naproti Olympii – přes silnici Teplice Ústí:
Personna International CZ, s.r.o.
Výroba holicích břitů.
Adresa: Kateřinská 96
417 41 Krupka

(CTPark Teplice)