marci1

Čemu se p. Merkelová a p. Mayová smějí?

Mě spíš rozesmálo, že jsou ( ač asi nechtě) oblečeny jako dvojčata: modrá a černá. 🙂
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/co-je-na-tabletu-nemecke-kanclerky-mayova-s-merkelovu-se-u-nej-na-uvod-summitu-poradne-nasmaly-70089?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=clan­ky-home

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejspíš oběma M. někdo doporučil, aby si příště obě zvolily kostýmek v růžové barvě. Prý by se to pro budoucnost EU líp vyjímalo.

Další odpovědi
hapiky

Obě mají stejný ohoz.

aliendrone

„…Angela Merkelová a britská premiérka Theresa Mayová společně smějí nad neznámým obsahem na tabletu. Později se ukázalo, že šlo o žert kvůli stejným barvám sak. “

Ano, směješ se nad správným hrobečkem! ;) :)

anonym

Čemu se smějí, nevím ale buďme, rádi za to, že jsou schopny spolu mluvit v uvolněné atmosféře. Jiné setkání Merkelové s Putinem například probíhalo v duchu vzájemného opovržení bez ohledu na to, co měli zrovna na sobě. Je zřejmé že to do značné míry předurčuje zda má jednání šanci být konstruktivní a otevřené nebo z něj zbude jen agresivní rétorika oběma směry …