Avatar uživatele
Krepy

Čemu nemůžete odolat?

Čemu nemůžete odolat? Něco co máte hodně moc rádi a nikdy nad tím neohrnete nos?
Já nemůžu odolat čerstvému umytému ovoci. Takové jahůdky, hruštičky, nektarinky… Mňam mňam :)
Doplňuji:
Týká se to čehokoliv, nejen jídla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Krepy

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, RyuzakiKate před 3961 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

čerstvému ovoci jako Vy :{)> taky čokoládě, otáčení se za krásnými ženami… a neodolám ježdění na scrabblové turnaje, i když bych to letos z hlediska kvalifikace na mistrovství republiky už nepotřeboval :{)> někdo si řekne, můžu to hrát doma přes internet – ale ten vám turnajovou atmosféru a všudypřítomný adrenalin nevynahradí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Svlečené ženské a jejímu svádění.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sevos

Maso a čokoláda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jabka, špenát, ananas, kiwi, hořká čokoláda, kakao, čaje a spoustu dalších jídel, ale kdyby se to jídla netýkalo, tak pár lidem nemůžu odolat, protože pro ně mám zkrátka nevysvětlitelnou slabost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

V místech s malým světelným smogem pohledu na jasnou noční oblohu.
Všemu ostatnímu se odolat dá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

dobremu caji …kvalitni kave ..a prijemne spolecnosti z jidla hlavne masu …:D..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

trom veciam:
cigarete „pred“ a cigarete „po“.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

na sádlíčku smažené vepřové kotletce
s hranolkama, hromadě majolky k tomu
čerstvá okurka s rajčátky a nakrájená
syrová cibulka, ale čemu neodolám je
pohledu mladým mužům ve městě-kdyby
mě tak jeden z nich pozval na takový bezva
oběd například i ze zmrzlinou a sklenkou
vína :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemůžu odolat starožitnictví, vydržela bych tam hodiny, zrovna tak antikvariát a pak ještě hrabáky, no to je něco pro mě, potom metalové koncerty a taky komorní koncerty, nějaký super kvarteto, nebo tak, dobrý filmy a zas šmejdění po starejch půdách, kde jsou úplný poklady, všechno předělám, přešiju, obrousím, přemaluju, syn se mě ptá „Naco je ti zas tenhle špinavej krám?“ A když příjde příště, tak řekne „Jéé, kdes to koupila, to je bezvadný“..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Konan-Pain

Mým zvířatům, hrášku, malinám, rybízu, ostružinám + asi miliardě dalších věcí :D Také mám velmi ráda vlky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nemohu odolat květinám. Když vidím tu nádheru, tak si je prostě „musím“ koupit. Nebo natrhat na louce. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
procsy122

Oblíbené hudbě nebo filmu ,focení a v jídle brambůrky ,čokoláda a saláty ať zeleninoví bramboroví nebo těstovinoví a sýry těch bych se užrala =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mrNikelou

Mojí Terince ale asi myslíš jídlo takže zmrzlina a chipsy :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zkoušel jsem ohrnovat nos nad různými pokrmy, ale nepovedlo se mi to. Takže neohrnu nos nad zapalovačem, ten hezky křupe, nad asfaltem z chodníku, menší talířky, sešity a noviny. A když chci ušetřit nějakou korunu, sním pecku z broskve, počkám 3–4 hodiny než vyjde ven, to se pozná podle charakteristického zvuku klepnutím o mísu, omyji a znovu sním.

Zdroj: http://magazin­.libimseti.cz/li­festyle/8754-divna-dieta-pojidani-houbicek-na-nadobi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JuddH

Z toho „nezákladního“ jídla se dokážu zříct snad čehokoli… ale u bílé Studentské by mi to asi dělalo větší problém…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

Nemohu odolat pohledu do krásných dívčích očí a tataráku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek