Krepy

Čemu nemůžete odolat?

Čemu nemůžete odolat? Něco co máte hodně moc rádi a nikdy nad tím neohrnete nos?
Já nemůžu odolat čerstvému umytému ovoci. Takové jahůdky, hruštičky, nektarinky… Mňam mňam :)
Doplňuji:
Týká se to čehokoliv, nejen jídla.

Nejlepší odpověď
quentos

čerstvému ovoci jako Vy :{)> taky čokoládě, otáčení se za krásnými ženami… a neodolám ježdění na scrabblové turnaje, i když bych to letos z hlediska kvalifikace na mistrovství republiky už nepotřeboval :{)> někdo si řekne, můžu to hrát doma přes internet – ale ten vám turnajovou atmosféru a všudypřítomný adrenalin nevynahradí.

Další odpovědi
anonym

Svlečené ženské a jejímu svádění.

sevos

Maso a čokoláda.

RyuzakiKate

Jabka, špenát, ananas, kiwi, hořká čokoláda, kakao, čaje a spoustu dalších jídel, ale kdyby se to jídla netýkalo, tak pár lidem nemůžu odolat, protože pro ně mám zkrátka nevysvětlitelnou slabost.

www

V místech s malým světelným smogem pohledu na jasnou noční oblohu.
Všemu ostatnímu se odolat dá.

badisko

dobremu caji …kvalitni kave ..a prijemne spolecnosti z jidla hlavne masu …:D..

arygnoc

trom veciam:
cigarete „pred“ a cigarete „po“.

briketka10

na sádlíčku smažené vepřové kotletce
s hranolkama, hromadě majolky k tomu
čerstvá okurka s rajčátky a nakrájená
syrová cibulka, ale čemu neodolám je
pohledu mladým mužům ve městě-kdyby
mě tak jeden z nich pozval na takový bezva
oběd například i ze zmrzlinou a sklenkou
vína :D

anonym

Nemůžu odolat starožitnictví, vydržela bych tam hodiny, zrovna tak antikvariát a pak ještě hrabáky, no to je něco pro mě, potom metalové koncerty a taky komorní koncerty, nějaký super kvarteto, nebo tak, dobrý filmy a zas šmejdění po starejch půdách, kde jsou úplný poklady, všechno předělám, přešiju, obrousím, přemaluju, syn se mě ptá „Naco je ti zas tenhle špinavej krám?“ A když příjde příště, tak řekne „Jéé, kdes to koupila, to je bezvadný“..

Konan-Pain

Mým zvířatům, hrášku, malinám, rybízu, ostružinám + asi miliardě dalších věcí :D Také mám velmi ráda vlky.

marci1

Nemohu odolat květinám. Když vidím tu nádheru, tak si je prostě „musím“ koupit. Nebo natrhat na louce. 🙂

procsy122

Oblíbené hudbě nebo filmu ,focení a v jídle brambůrky ,čokoláda a saláty ať zeleninoví bramboroví nebo těstovinoví a sýry těch bych se užrala =)

mrNikelou

Mojí Terince ale asi myslíš jídlo takže zmrzlina a chipsy :D

anonym

Zkoušel jsem ohrnovat nos nad různými pokrmy, ale nepovedlo se mi to. Takže neohrnu nos nad zapalovačem, ten hezky křupe, nad asfaltem z chodníku, menší talířky, sešity a noviny. A když chci ušetřit nějakou korunu, sním pecku z broskve, počkám 3–4 hodiny než vyjde ven, to se pozná podle charakteristického zvuku klepnutím o mísu, omyji a znovu sním.

Zdroj: http://magazin­.libimseti.cz/li­festyle/8754-divna-dieta-pojidani-houbicek-na-nadobi

JuddH

Z toho „nezákladního“ jídla se dokážu zříct snad čehokoli… ale u bílé Studentské by mi to asi dělalo větší problém…

Braník

Nemohu odolat pohledu do krásných dívčích očí a tataráku.