CentraG

Čemu byste věřili víc: odpovědi od zdejšího zlatého uživatele, nebo odpovědi na odborně zaměřeném webu?

Pokud byste se zde na odpovedi.cz na něco zeptali a dostali odpoveď od zlatého uživatele, a pak byste se na odborně zaměřeném webu dozvědeli opak toho, co tvrdili zde na odpovedi.cz, tak čemu byste věřily spíš? Tomu webu, nebo odpovedi.cz?

Ps: ja se ptám jak je to u vás já se na nic neptal, jen mě to zajímá.

Nejlepší odpověď
Kepler

To, že uživatel je označen jako zlatý, neříká nic o jeho odbornosti, jen to, že zde dosáhl mnoha bodů v hodnocení. Ostatně opravdových odborníků tady opravdu moc není. I zlatí uživatelé občas něco uvedou bez uvedení důvěryhodného odkazu, tak jak bychom tomu mohli věřit? Osobně dávám přednost odborně zaměřeným webům.

Další odpovědi
Dochy

To, že je uživatel odpovědí zlatý jen velmi málo souvisí s jeho odborností. Ale i na odborných fórech lze najít blbosti. Prověřoval bych dál, z uvedených informací nelze jednoznačně rozhodnout.
Mimochodem, i na odborných webech se vedou diskuse a příp. i hádky. Na odpovědích klidně může být zástupce z jednoho odborného názorového proudu…

Kelt

Odpovídej dle pravdy? Položil jsi nějakou otázku? Jakou? A jak ti na ni odpověděl zlatý uživatel – kdo a co jsi se dozvěděl na té odborné stránce.? Kolikrát se ti to stalo?

elkon

Chceš-li odbornou radu, ptej se skutečných odborníků. Třeba na specializovaných webech. Ani Wikipedie není zárukou kvalitních odpovědí, protože tam může psát každý. Je potřeba se správně orientovat, případně odpovědi porovnávat.

Funna

u téhle odpovědi není co řešit…to, že je někdo zlatý znamená, že odpovídá na každou blbost a má hodně „nohsledů“, co mu sází palce, i když odpoví i úplnou kravinu (a je tu takových spousta)…z toho plyne, že odborné weby jsou daleko věrohodnější…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.