Gus_Fring

Čemu byste se radši věnovali? Oboru práce, ve kterém budete průměrní atd., nebo oboru, který vás nebude zajímat atd.?

Obor práce ve kterém budete průměrní a budete mít malé sebevědomí. Zato ale budete tímto oborem „žít“. Nebo obor, který vás nebude moc zajímat, ale budete v něm nadprůměrní a bude se od vás očekávat tvůrčí činnost a to, že do daného oboru přinesete něco nového.

--

Čemu byste se radši věnovali?

Nejlepší odpověď
Drap

Otázka si protiřečí. Pokud se o něco nebudu zajímat, nemohu v něm být nadprůměrný.

Další odpovědi
Rokio

Raději tu první možnost. Hlavní je, aby mě obor, kterému se věnuji, bavil.

Mc Merkurion

… no, vono je taky důležitý, čím se víc uživím …

anonym

nemůžeš podávat nadprůměrné výsledky v něčem o co se „moc nezajímáš“ … talent nikdy sám o sobě nestačí je třeba píle a dlouhodobý zájem o danou činnost a tréning dovedností s ní spojených.