čemu a proč se říká výprtek?

Doplňuji:
dnes jsem to slyšela a musela jsem se smát za chvíli vám prozradím čemu se tak říká

Nejlepší odpověď
Miroslavst

vajíčku ze slepice

Další odpovědi
hanulka11

já znám jen záprtek
výprtek jsem nikdy neslyšela
tak jsem zvědavá co to je

BEAES

Může být i s „D“, je to takový výtrusek, který z někoho vypadne a může se jednat třeba o blbé kecy.

mosoj

Znám výraz „záprtek“. Výprtek ale bude zřejmě to samé. Jedná se o takové malé zpotvořené vajíčko, které se podaří někdy slepici zplodit. Bývá to následek nedostatku živin nejvíce vápníku. Takže proč ne ?

anonym

Jiný výraz pro spunk?

anonym

dnes jsem zaslechla jak se hádali dva malí cikáni a ten jeden druhému říkal že ho máma vyprdla,a že je výprtek

hanulka11

tak tos mě rozesmála

anonym

já se taky smála,tohle by mě nenapadlo ani ve snu

mosoj

Já znám výraz „záprtek“. Výprtek může být to samé. Záprtek bylo takové zpotvořené malé vajíčko které někdy slepice snesla. Takže proč ne ?