Lucimia

Čelní kuchyňská dvířka?

Protože je můj táta vyučený truhlář, mohl by mi udělat kuchyň, ale pravděpodobně asi jen ty korpusy. Čelní dvířka, protože je chceme foliové, neseženeme. Tak mě napadlo, jestli by v nějakém kuchyňském centrum jako je třeba Oresi nebo Ikea šla koupit pouze ta přední dvířka? Máte někdo takové informace, slyšeli jste, že by to někde šlo? Anebo nevíte, kde bychom mohli ty dvířka objednat? Problém je, že chceme foliová, ty táta nenařeže.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ono se to běžně ani jinak nedělá. Kuchyňská dvířka se prodávají zvlášť a je velký výběr v tvarech i desénech. Rozměry jsou typizované, ale dá se také na míru. Cenově je to ale dražší. Protože nevím okud jste mrkněte se sama na inetu.
http://www.trob.cz/ a v každé prodejně prodávající materiál pro truhláře, OBI, Baumax a pod.

Další odpovědi
GangstaHelper

Myslím, že pokud nebudou svině (např. to ale „vážně nejde“ objednat), tak se někde určitě domluvíte. Kontaktoval bych tedy s tímto dotazem rovnou nějaké to kuchyňské centrum.

lorja

Koukněte se na :

Zdroj: http://www.har­tmanaspol.com/dvir­ka_menu.html

ReHu

V Ikea zcela jistě koupíte samotná čelní dvířka.
A možná i jinde.

elektrikář

V každé výrobně kuch. linek případně kuchyňských studiích