hapiky

Čelíte ještě nějakým výzvám, nebo jste už rezignovali?

Výzvy doprovází člověka jako věrný pes do úplného konce.

Dodatek: Chci si ještě udělat řidičák na ty nejsilnější motorky a zakoupit děsně výkonný stroj. To je teď pro mě největší výzva.

Nejlepší odpověď
annas

Různé telefonické, rozhlasové či televizní ale i „papírové“ výzvy, které mají často formu reklamy, výhodných nabídek atd. se snažím ignorovat.

Jinak si říkám, že některé jiné výzvy mě dovedou k zamyšlení. Pokud má výzva smysl, a je možné ji nějak využit či řešit, tak to zkusím.

Další odpovědi
Kepler

Ano, neustále se snažím udržet v kategorii „docent“, přesto se nebezpečně blížím kategorii „přescent“. Nerezignoval jsem, ale jsem z toho frustrovaný. Není zde nikdo, kdo by měl dlouhý bič a malý dvorek.

ivzez

Nikdy jsem žádným „výzvám nečelila“.

To ovšem neznamená, že bych rezignovala.
Jenom nepodléhám „módám“ a nepoužívám
různé „moderní“ obraty.

aliendrone

Denně. Dokonce je už ani nevyhledávám (jako za mlada), ty mrchy si mne NAJDOU SAMY! ;) :D Dokonce se občas rouhavě zaklínám (lépe řečeno utěšuji), že se těším, až budu konečně prdět do hlíny, tak hluboko jsem klesl. ;) :)

Drap

Ano, každý den se objevují nové výzvy z různých oblastí.

Kryšpín

Taková Honda GL Gold 1800 ccm, 120 koníků za pouhých 800 tisíc to je ono.

Kelt

Abych se přiznal, tak občas nevím, co se děje. Kdo na koho vybírá peníze a koho podpořit. Měl bych se začít hýbat a zhubnout. Někdy něco udělám, jindy si vzpomenu, že jsem neudělal nic. Teď se učím jazyky, to je pro mne největší výzva.

hapiky

Drap: Otázkou jsem nemyslel výzvy tipu „trefit se do záchodové mísy“.