cekal jsem trosku jinou radu ohledne toho kasle.u lekare jsem byl,ten mi napise nejvys mucosolvan. Kdo mi poradí?

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud chceš jiné rady podívej se zde do odkazu kde máš plno otázek a tam odpovědi co pomáhá na kašel

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­106&q=ka%C5%A1el&sa=Vyh­ledat#1077

Další odpovědi
Miroslavst

A zde sis přišel jen postěžovat, že tě odkazujeme na lékaře?
Bohužel pokud tě vidíme jen přes písmenka na monitoru asi těžko můžeš čekat jinou radu než návštěvu lékaře.

dědapetr

Promiň já jsem navštívil alergologa měl jsem ten samý problém a zjistil že mám astma, vnoci jsem měl sucho v ústech pokašlával jsem v noci a špatně jsem kvůli tomu spal.Měl jsem u postele zvhčovač vzduch a na noc jsem si bral silné mentolky.Pak jsm dostal léky na rzšíření plic.A přez den dýchám normálně, ale když je teplo a suchej vzuch tak pokašlávám i vedne.Je také důležité jestli jsi kuřák nebo ne.