kolibrikkk

Čeká nás po podzimu 2020 nová vlna žalob OSVČ?

Budou se OSVČ po druhé vlně domáhat toho, že vláda nepostupovala proti Covid-19 dostatečně tvrdě a že vysoká nemocnost, úmrtnost a následná panika v populaci jim znemožnila zisky?

Odpovědi
Kepler

Právě že vláda jednala podle některých až moc tvrdě a zdá se že i úspěšně. Je to kruté, ale OSVČ nemají na pomoc vlády žádný legitimní nárok. Můžou být rádi, že dostanou aspoň něco. Jako všude ve světě je to kompromis mezi množstvím mrtvých a fungováním ekonomiky. Vláda přece nemůže za přírodní pohromy ani epidemie.

Edison

Nemyslím. To by byly nevyhratelné spory.