Já...

Čeho si u svého mobil.operátora nejvíce ceníte a čeho naopak nejméně?

Jsem přesvědčen, že všichni „něco“ proti tomu „našemu“ operátorovi máme.

Mne by ale zajímalo co je TO, CO VÁS U NĚJ DRŽÍ…

Používá tu někdo i 3 operátory najednou? Každého na něco jiného…?
Doplňuji:
O2 – Míval jsem služ. O2 a služby docela na úrovni s celkem málem minel. Měli jsme ten Nej,Nej tarif pro Extra, extra zákazníka (cca 500 mobilů ve společnosti). Ale stejně – platit bych to nechtěl.

T-M: dle mého nejhorší varianta – nevýhody VodaFonu (VF) za ceny O2. Blbá kombinace…

VF: nejpřívětivější cenově (co do podílu na trhu mají totiž stále ještě co dohánět…), navenek i uvnitř docela přívětiví k zákazníkovi, jen ty problémy se spolehlivostí a pokrytím v sítí (především datovou)… Mají velmi dobré webové rozhraní…

Pro „ge0rge“: SOUHLAS, přesně napsáno, mám podobné zkušenosti i názor.

Nejlepší odpověď
mosoj

Jsem u O2 ( dříve Eurotel) od roku 1996 !!
Jediné co mě u něj drží je to, že ani ostatní operátoři konkrétně mně nemají co nabídnout
( o internet v mobilu nestojím). Jediná výhoda je, že O2 zneužívá své postavení vůči pevným linkám !!! a nabízí výhodné volání na pevné linky což ostatní operátoři nemohou.
Jinak jsou to podvodníci světového kalibru, kteří svými nekonečnými a nesmyslnými nabídkami
oblbujou neznalé lidi. Při dobití kreditu přes GSM banking mně přijde 10 !!! SMS zpráv a blbostí. Zrovna včera mě kontaktoval operátor a lámal mě na přechod na paušál, jediné zvýhodnění které dokázal za 15 letou věrnost nabídnot byl rozdíl ve volání mezi paušálem a mým stávajícím tarifem, který dělal celých 24 Kč za měsíc!!!

Co tak mohu posoudit kolem sebe a v rodině tak snad opravdu ten Vodafon je o něco vstřícnější. Můj syn si u něho vyjednal individuelní tarif ( za pětiletou věrnost !!)
který je o 50% nižší než normální!! pro volání do všech sítí i na pevnou linku !!
Tomu říkám ocenění věrnosti.

Další odpovědi
suaeda

U nás máme 3 mobilní operátory, nepočítám-li zkomírajícího Ufona. Osobně jsem věrný již delší čas Vodafonu pro jeho cenu a pro dodržování „soukromí“. Byl jsem dříve u Eurotelu nyní O2 a odešel jsem od něj. Znechutili mě častou obchodní nabídkou přes SMS. Každý týden byly na mobilu 1–2 zprávy se zněním, že něco zadarmo aktivovali. Samozřejmě po několika týdnech, měsících tuto nechtěnou službu automaticky zpoplatnili. Od kolegů, kteří mají O2 vím, že to dělají stále.

anonym

mě u tmobile drží pouze centrální volba mého zaměstnavatele, jinak bych u něj dávno nebyl. Nedávno zavedli totiž v naprosté tichosti 500MB fup pro svá dříve neomezená datová připojení (sliby – chyby). V podobné tichosti s jakou před lety rušili svou webovou sms bránu. To je jedním slovem podraz na těch kteří internet v mobilu využívali, s tímto omezením to už po věšinu času není možné, protože uvedený limit je překročen už pár dní od začátku měsíce a po zbytek měsíce je placený mobilní internet k ničemu. A tak přesto že si mobilní data platím, stejně většinu času pro ně musím hledat nějakou tu zdarma dostupnou kavárenskou WiFi … nevěřte operátorovi který nahání zákazníky pochybnými tržními průzkumy na každém větším náměstí v republice, přitom na konci takového dotazníku kterým vás sličná slečna provede je vždy ukryta smlouva čekající na Váš podpis z nerozvážnosti 🙂

dříve jsem byl u o2 a zklamání bylo obdobné. Zdá se že bezhlednost a nesolidnost managementu operátorů jde u nás napříč celým trhem … zatím to vypadá že jediný potencálně slušný operátor by mohl být ten vodafone, jeho zákazníci si obvykle svou volbu pochvalují.

Děda Louda

Nejcennější je bezesporu Chuck Norris, méně pak to, že to občas nebo místy nefunguje.

RomanP

Já jsem u T- Mobile už 10 roků z důvodu že mám předplacenou kartu a hodně volám na pevné linky , vyhovuje mě tarif týden což jiní operátoři nenabízí . A další důvod je ten že celá naše početná rodina má také T- Mobile. . Ono prakticky není z čeho vybírat máme tady 3 operátory a jeden je „ lepší“ jak druhý

roxy52

Co vznikl mobilní telefon,tak používám T-Mobile.Ve všem mě vyhovuje.Před půl rokem jsem nechtěně stahovala data z netu a když přišlo vyúčtování,tak mě málem kleplo.Psala jsem tam alespoň o splátkový kalendář a mému překvapení,aniž bych to věděla,jsem celý půl rok měla tarif zdarma.Odpustili mě za ty data a ještě napsali nějakej dobropis,či co a já neplatila měsíčně ani korunu.Nedám na TM dopustit a všude ho chválím,protože kdybych to musela zaplatit,tak to by bylo pro mě likvidační.