Avatar uživatele
Psychotic

Čeho si inteligentní a krásní lidé váží víc, své inteligence nebo krásy?

Obojí jsou vrozené kvality, o které se nijak sami nezasloužili (nebo jen velice málo), ani jedno vám samo o sobě nepřinese štěstí, obojí vám může přinést úspěch… přijde mi to stejné.

Čeho si lidé, kteří mají obojí, podle vás váží víc? A proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, marci1 před 3450 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Jsem inteligentní a krásný, ale nejvíc si vážím své skromnosti a pravdomluvnosti :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Inteligence:-) krása je pomíjívá a dá se falšovat, inteligenci nesfalšuješ:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Nu, těžká otázka. Inteligentní člověk si podle mě váží více své inteligence. Co si na něm „váží“ druzí, to je již jiná. Inteligentní člověk je skromný a nemyslí si o sobě, že je inteligentní, ani krásný. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

u lidí, kteří „mají obojí“, je úplně šumák, čím tě zrovna ohromují ..pokud jsou bez charakteru, ublíží ti jak to první, tak i to druhé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Já myslím, že je možné, že si to neuvědomují, považují obojí za samozřejmost… Když se nemusí trápit kvůli vzhledu ani kvůli inteligenci tak o tom asi nepřemýšlí. Jaký by měli důvod? Spíš, než, aby si uvědomili, že jsou inteligentnější (a ne všichni na tom tak jsou) jim může připadat, že ostatní jsou úplně blbí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

marci1: nu těžká odpověď ..můžeš mně prosím tě trochen více rozepsat, jak si mám vážit svý inteligence, když jsem skromnej a tudíž o mé inteligenci nemám tušení? Dík

před 3450 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek