Lurius

Čeho podle vás mají Češi dostatek, a neumějí toho využít?

Z toho, co nám naše země nabízí?

Nejlepší odpověď
Rokio

V Evropě je obecně dostatek jídla. Z toho plyne, že i v Česku. Jídlem se často plýtvá.

Další odpovědi
Kryšpín

Pitnou vodu s kterou převážně splachují záchody

zjentek

Proč ale pořád všeho jen na maximum využívat? Na podobně hloupou otázku bys tady mohl dostat i nějaké rady a návody, jak udělat svět zase o něco ošklivějším. 🤦‍♂️
To nemůžeme ty zdroje v klidu nechat ve stavu jak jsou a prostě slušně žít? Omezit se a šťastně si jen tak být/žít a umřít si? Co? Popřemýšlejme 🤷‍♂️

BTW, stejně pokud cokoli máme, tak to nechceme a dáváme to zpravidla frantíkovi nebo skopčápkovi, ať nám to prodá, tak proč si nekupovat rovnou jejich a svý nechat v klidu být, neplundrovat marně zemi? 🤷‍♂️

Taky by se dalo odpovědět, že máme dostatek všeho, co u nás vytěžují a s čím dále jako majoritní vlastník dále obchodují zmiňovaný němčouři, frantíci, nízkozemci a vlastně všichni „chytřejší“ než my.

cappuccino

Mame dost chytrych mozku. Ale ty bohuzel nejsou moc vyuzivany, protoze se nedostava penez na vyzkum.
Jinak mame krasnou prirodu ale nevazime si ji. Vsude po sobe zanechavame odpadky, dokonce i v narodnich parcich.
Taky mame dostatek lesu ale za penize je kacime a vyvazime. Jine zeme si svych lesu vazi.

L.G.

Peněz na účtě, neumí pracovat s pasivním kapitálem nebo řekněme výnosů z něho

michalds

Češi mají dostatek závistivých lidí a drben.