hapiky

Čeho není nikdy dost?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud jste převzal z netu, tak prý betonu na hrobu tchyně. Takové legrácky nemám ráda.

Je to individální. U někoho to jsou peníze, u jiných málo lásky, důvodu k radosti, zdraví, vsstřícnosti, slušnosti, porozumění, moudrosti atd.

Další odpovědi
marci1

Humoru. 🙂

Kepler

U většiny lidí to jsou peníze, u někoho zdraví, u dalšího krásné zážitky. A pro celý svět určitě platí nedostatek lásky, nejen té partnerské.

nyjono

Dobré nálady.

Drap

Otázka je příliš nepřesná a zřejmě nesmyslná, jak máš ve zvyku. U každého to může být něco jiného. Záleží na jedinci, situaci a podobně.

zjentek

Myšleno pro všechny? Pak všeho!

led

Dobrých otázok. Táto neurčitá otázka medzi ne nepatrí.

Tarzan

Bitcoinů.

Kepler

marci: herdek, na to jsem zapomněl. Jistěééééé!

marci1

Ty jooo, k čemu všemu ti to je, když není veselo. 🙂