cip

čeho jste v životě dosáhli

Čeho jste v životě nejvíc dosáhli, na co jste hrdý?

Nejlepší odpověď
panenka

Já jsem hrdá na vše mám zdravé krásné děti,udělala jsem si školu a kurzy které jsem si vždy chtěla udělat snažím se sobě a mé rodince vyplnit vše co si přejí.A až budu mět vše zase ráda pomůžu svým dětem osobně si myslím že člověk si furt něco splnuje.

Další odpovědi
led

Som hrdá na moje deti, mojich žiakov, svoju prácu.
PS.
A že som sa nespreneverila sama sebe a svojim názorom.

dědapetr

Na vše co se mě podařilo,ale rozepisovat se s tím nebudu je toho dost.

venkovan

To je otázka na kterou se špatně odpovídá. Co já považuji za úspěch, proti strana můj úspěch považuje za problém.
Nebo co pro jiného je drobnost, pro jiného je to překonání sebe sama. Třeba 50 kroků dospělého člověka který po měsících léčení poškozené páteře po úrazu se začal učit znovu chodit.

Deli

Že mám rodinu, s kterou si rozumím a mají mě rádi. Že mám dobré přátele. Že mám dvě krásné zdravé hodné dcery, kterým mohu dopřát hezké dětství.